Müşteri Memnuniyeti

İşinde uzmanlaşmış mühendisleri ve teknik personeli ile Ar-Ge çalışmalarına yıllık bir bütçe ayıran Güler Çelik kendi patenti ile ürettiği ürünleri ile Türk tarımına çözümler üretmeye ve geliştirmeyi kendine görev edinmiştir.

Geliştirilen tüm sistemler ilk önce bilgisayar ortamında teknik çizimleri ve üç boyutlu olarak tasarlanmaktadır. Mühendislerimiz müşteri beklentilerini dikkate alarak, en ekonomik ve verimli çözümler için geliştirme faaliyetlerini aralıksız yürütmektedir.

Eskişehir Güler Çelik Konstrüksiyon Seracılık İnşaat Lojistik Taşımacılık San. Tic. Ltd. Şti. kaliteli ve dürüst çalışma ilkelerine sarılarak tüm müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. ve müşteri isteklerine uygun olarak her türlü çelik konstrüksiyon işi yapılmaktadır.

Firmamız ayrıca dünya piyasasında çok tutulan ve ülkemizde de büyük ilgi gören “Çelik Yapı” sektöründe de ileri adımlar atmış ve müşterilerinin bu alandaki ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Firmamız değerli müşterilerinin istekleri doğrultusunda gerekli planlama ve uygulama işlemlerini yerine getirerek deneyim sahibi olan firmamız ülke ekonomisine canlılık kazandırarak büyük bir sorumluluğu da yerine getirmektedir.